Staň sa dobrovoľníkom na Národnom pochode za život!

Späť na články

V nedeľu, 22. septembra 2019, sa v Bratislave uskutoční v poradí tretí Národný pochod za život. Už tradične sa počas tohto najväčšieho pro-life podujatia v celej Európe môžeš tešiť i na kvalitný predprogram. Naše hlavné mesto bude totiž žiť Národným pochodom za život už od piatka, 20. septembra. A ty by si mal byť pritom - priamo v centre diania ako dobrovoľník, aby si z tohto podujatia vyťažil čo najviac.
Pýtaš sa, čo tým myslím?

Staň sa dobrovoľníkom na Národnom pochode za život!

Tri dôvody, prečo sa stať dobrovoľníkom na Národnom pochode za život

  • Spoznáš veľa nových a úžasných ľudí

Ako dobrovoľník získaš nielen jedinečnú šancu pomôcť dobrej veci, ale aj možnosť bližšie spoznať množstvo ľudí rovnakého zmýšľania. Na Národnom pochode za život stráviš službou celý víkend – od piatka, 20. septembra až do nedele, 22. septembra. Lepší čas na vytvorenie pevného základu pre nové priateľstvo si ani neviem predstaviť. Spoločná aktívna služba je zároveň časom, prostredníctvom ktorého ťa Boh buduje v človeka, akým si povolaný sa stať.

Vravíš, že toto všetko už dávno vieš? Áno, máš pravdu - dobrovoľníctvo na akejkoľvek akcii, festivale či konferencii spája mnoho pozitív. Národný pochod za život má však medzi nimi jedinečné miesto. Dôvodom je práve fakt, že zo všetkých akcií je svojím zameraním práve táto priamo za život a rodinu.

Osobitne preto do dobrovoľníctva na Národný pochod pozývam všetkých tých, ktorí si túžia nájsť partnera a založiť rodinu, na akosi sa im v tejto oblasti ich života nedarí. Ak si to práve ty, poď do toho! Som si viac než istá, že Boh tvoju prosbu vypočuje špeciálnym spôsobom. Ja sama som totiž toho dôkazom. So svojím prvým (a zároveň jediným) priateľom sme sa dali dokopy práve vďaka dobrovoľníckej činnosti na pro-life podujatí. A áno, stále sme spolu :)

 

  • Môžeš vyhrať skvelé ceny

Ak sa zaregistruješ do 31. augusta, budeš automaticky zaradený do súťaže o tieto tri super ceny:

  1. cena: prelet nad Bratislavou
  2. cena: pobyt na 1 noc s polpenziou v ***hoteli vo Vysokých Tatrách
  3. cena: balíček kníh z vydavateľstiev Kumran.sk a Zachej.sk

Do tejto súťaže sú zaradení aj všetci tí, ktorí sa už ako dobrovoľníci zaregistrovali. Nezmeškaj túto možnosť, jedna z cien možno čaká práve na teba! Vyhlásenie výsledkov prebehne na Národnom pochode za život.

 

 

  • Zažiješ víkend plný dobrodružstva

Pre všetkých dobrovoľníkov máme navyše pripravený exkluzívny program, na ktorý verejnosť nebude mať prístup. Zažiješ teda niečo, čo sa len tak nevidí! Okrem toho ti samozrejme zdarma zabezpečíme aj jedlo a ubytovanie. Nemáme problém ani s rôznymi intoleranciami, takže sa tentokrát nemusíš nabaliť vegetariánskymi nátierkami, bezlepkovým pečivom ani bezlaktózovými jogurtami. Výber dobrovoľníckej činnosti pritom ostáva na tebe – podľa vlastných preferencií si aktuálne môžeš vybrať až z 10 rôznych tímov, od ekonomického a zdravotníckeho až po bezpečnostný či technický... zvoliť si teda môžeš práve to, čo ťa baví a v čom si dobrý!

Už teraz sa na teba nesmierne tešíme!

Neváhaj a registruj sa už dnes na https://www.mojakomunita.sk/web/narodny-pochod-za-zivot

Viac informácií o pripravovanom Národnom pochode za život nájdeš na stránke https://pochodzazivot.sk/

Nezabudni sledovať Národný pochod za život aj na Facebooku, InstagrameTwitteri!

Chcel by si aj ty prispieť svojím svedectvom, článkom... alebo chceš pomôcť iným spôsobom k rastu tohto webu?

Ozvi sa nám!