Daruj 2 % zo svojich daní Bezhraničnej Láske

Hovorí sa, že rodina je základná bunka spoločnosti, v ktorej žijeme. Našou víziou je pomáhať vytvárať zdravé rodiny, ktorých nevyhnutnou súčasťou je vytvárať zdravé vzťahy založené na láske, čistote a zdravej identite. Preto v rámci nášho projektu bezhraničná.sk Vám chceme poskytovať kvalitný obsah v rôznych formách.

Daruj 2 % zo svojich daní Bezhraničnej Láske

Takmer každý deň pre Vás pripravujeme formačné a povzbudivé články, svedectvá, preklady zo zahraničných webov, videá, grafiky a iné povzbudenia cez našu facebookovú stránku Bezhraničná Láska.

Takisto sme tu pre Vás v poradni, kde sa nás môžete pýtať na Vaše otázky ohľadom partnerských vzťahov, lásky, čistoty a identity.

Chceme pre Vás aj naďalej pripravovať ešte kvalitnejší obsah, a preto potrebujeme aj Vašu pomoc. Daruj 2 % zo svojich daní na projekt bezhraničná.sk a my ti budeme aj naďalej každý týždeň prinášať nové a nové povzbudenia.

Darovanie 2 % Ťa nestojí ani cent, iba pár minút Tvojho času. Ak by si rád daroval 2 % a nemáš takúto možnosť, môžeš osloviť svojich rodičov a priateľov.

Ako môžeš 2 % darovať?

1. Do 15.2.2018 požiadaj svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň

2. Požiadaj zamestnávateľa, aby ti vystavil tlačivo “Potvrdenie o zaplatení dane"

3. Stiahni si vyhlásenie o darovaní 2% z dane s našimi údajmi

4. Vyplň vyhlásenie o poukázaní 2% dane spolu so sumou, ktorú chceš poukázať

5. Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, doruč do 30.04.2018 na daňový úrad podľa tvojho bydliska

Tlačivá si môžeš stiahnuť tu

Časové lehoty

15. 2. 2018 - posledný termín pre zamestnancov, aby požiadali zamestnávateľov o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb

31. 3. 2018 - posledný termín na podanie daňového priznania pre fyzické a právnické osoby, ktoré si podávajú daňové priznanie

30. 4. 2018 - posledný termín pre zamestnancov na podanie Vyhlásenia o poukázaní 2% z dane (spolu s Potvrdením o zaplatení dane)

Údaje o prijímateľovi

Obchodný názov: Koráb nádeje - združenie detí a mládeže

Právna forma: občianske združenie

IČO: 37992317

Sídlo: Nám. sv. Mikuláša 184, 922 02 Krakovany

ĎAKUJEME, že aj vďaka Tebe môžeme ešte viac pomáhať nielen mladým nachádzať ich vlastnú hodnotu a budovať zdravé partnerské vzťahy.

PS: Ak potrebuješ poradiť ako nám 2 % darovať - napíš nám na info@bezhranicna.sk a my Ti radi poradíme. Ak si už 2 % daroval alebo nemáš možnosť darovať, tak nám môžeš pomôcť aj iným spôsobom. Ak chceš vedieť ako, bližšie informácie sa dozvieš na tomto linku https://www.bezhranicna.sk/podpora

ĎAKUJEME :)

Podobné články

Chcel by si aj ty prispieť svojím svedectvom, článkom... alebo chceš pomôcť iným spôsobom k rastu tohto webu?

Ozvi sa nám!