Základy flirtovania: 4 veci, ktoré by chlapci mali robiť…

Ach, flirtovanie. To staroveké umenie, ako si získať pozornosť opačného pohlavia a snažiť sa pri tom nevyzerať ako úplný hlupák. Nikdy nezabudnem na svojho kamaráta zo škôlky, ktorý si myslel, že si získa ženské srdce tým, že všetky svoje hračkárske autíčka napchá do obálok a každé ráno dá svojej vysnívanej jednu obálku ako darček. V treťom ročníku sme vyzreli a prešli na rafinovanejšie techniky, ako napríklad ignorovanie alebo podpichovanie dievčat, ktoré sa nám páčili.

Základy flirtovania: 4 veci, ktoré by chlapci mali robiť…

​Trvalo to až do strednej školy, kým som sa naučil umeniu, ako si získať najprv kamarátky dievčaťa, ktoré sa mi páčilo, aby som z nich potom dostal informácie o tom, či je šanca, že by so mnou šla tancovať, keby som ju pozval na parket.  

Niektorí ľudia definujú flirtovanie ako predstieranie záujmu o druhú osobu. Ja však hovorím o flirtovaní ako o preukazovaní záujmu niekomu, kto nás priťahuje. Viete, je to ako tie divné veci, ktoré robia samci v prírode, keď sa snažia zaujať samičky. To je to, čo mám na mysli….

Chlapci, tu je niekoľko odporúčaní:

1. Povedz jej to do tváre.

Neskrývaj sa za obrazovku. Možno si myslíš, že je to odvážne a romantické, keď jej to napíšeš na jej facebookovú stenu, zavoláš ju von cez esemesku alebo jej vyznáš lásku na Twitteri, no určite ju zaujmeš viac, keď jej to povieš osobne.

Choď do toho a zariskuj! Keď jej to povieš do tváre, ukážeš jej tým, že ti za to stojí, napriek tomu, že ťa môže odmietnuť alebo podstúpiš trapas.

2. Buď úctivý.

Ak sa jej chystáš dať kompliment a povedať jej, čo sa ti na nej páči, uisti sa, aby to boli veci, ktoré ju naozaj potešia. Nehovor jej len to, aká je krásna, ale snaž sa poukázať na jej cnosti a silné stránky, ktoré vidíš na jej charaktere. Tým, že spomenieš aj tieto veci, jej jasne ukážeš, že ti na nej záleží a jej krása pre teba neznamená len jej vzhľad.

3. Nenamotávaj.

Ak o dievča nemáš záujem, tak sa nesprávaj tak, ako keby si mal. Je to jednoduché. Keď niekoho namotávaš je to mätúce a zraňujúce.

4. Správaj sa k nej kráľovsky.

Ak nakoniec idete spolu na rande, správaj sa ako gentleman. Otváraj dvere, odťahuj stoličky (samozrejme pred tým, než si sadne, nie keď si už sadá), odprevaď ju domov a za všetko zaplať. Daj jej najavo, že si ju vážiš. Neznamená to, že musíš minúť veľa peňazí, jednoducho to znamená, že si na tom dáš záležať.  


Autor: Brian Kissinger

Preklad : Ivan Petro

Originál: http://chastityproject.com/2013/09/flirting-101-the-4-things-guys-should-do/

Podobné články

Chcel by si aj ty prispieť svojím svedectvom, článkom... alebo chceš pomôcť iným spôsobom k rastu tohto webu?

Ozvi sa nám!