ADVENTure s Bezhraničnou 2021 | ADVENTNÁ VÝZVA

Človiečik, pozývame práve teba, aby si sa s nami pustil do tohto krásneho času Adventu objavovania Bezhraničnej lásky. Čo na to budeš potrebovať? Instagram a svoje otvorené srdce! Prečo? Odpoveď na otázku nájdeš priamo v článku. Tak čítaj pozorne. :)

ADVENTure s Bezhraničnou 2021 | ADVENTNÁ VÝZVA
Foto: © unsplash.com

Veríme, že práve láska je jednou z možností, ktorú by sme mali počas adventného obdobia viac vo svojich srdciach žiť. Nie lásku, ako tú povrchnú vec, ale lásku, ktorá ide do hĺbky. Nie lásku, ktorá má byť preto, lebo “to každý hovorí”, ale preto, pretože sám Ježiš nám prikázal, aby sme sa milovali navzájom tak, ako on nás miluje. Preto Ťa pozývame zakúsiť lásku KAŽDÝ JEDEN DEŇ ADVENTU INÝM SPÔSOBOM. Či už to bude prejav lásky k Bohu, blížnym, alebo aj k sebe samým. Čaká nás 27 spoločných dní, kedy môžeme žiť Lásku viac. Pripravte sa teda spolu s nami na príchod Lásky láskou! <3

Kedy začíname?

Naša Adventná výzva začína v prvý Adventný deň, a to v nedeľu 28. novembra 2021 skoro ráno, aby si mal na daný ‘’balíček’’ dostatok času :)

 

Ako a kde bude výzva prebiehať?

Táto naša Adventná výzva bude prebiehať iba na INSTAGRAME. Preto, ak nás tu ešte nesleduješ, šup,

→ daj FOLLOW na bezhranicna.laska ←

až neprídeš o všetky novinky a potrebné informácie.
Ako sme vyššie spomínali každý jeden deň, až do vytúžených Vianoc budeš mať nachystané prekvapenie v príťažlivej grafickej podobe. Výzva sa teda bude skladať z:

  • 1 biblického citátu špeciálne na daný deň
  • 1 myšlienky
  • 1 úlohy, ktoré budeme nahadzovať formou POSTOV na našom profile, teda do feedu. 
     

Treba sa niekde prihlasovať?

Nie, netreba. Túžime to robiť v úplnej slobode a zároveň sme ťa nechceli zaspamovávať ešte aj na Vianoce.

Prečo práve na INSTA?

Vieme, že je niekedy ťažké byť bez sociálnych sietí (napriek tomu, že si dáme záväzok, že nebudeme na Instagrame, možno aj cez Vianoce), no v dnešnej dobe (a špeciálne možno v tejto pandemickej situácii) je tento sen takmer nemožný. Avšak, aj napriek tomu ťa chceme povzbudiť, že sa to dá aspoň obmedziť… Ako? Práve preto, že ťa to tam ťahá, urobíš niečo pre seba a tvojich blízkych. Môžeš si dať záväzok, že po prečítaní výzvy na daný deň vypneš Insta a pustíš sa do plnenia úlohy alebo modlitby :) Je to na tebe!

Sú úlohy ťažké?

Nie. :) Úlohy sme tvorili s otvoreným srdcom pre Božie veci a vychádzali sme z Biblie, z citátov, ktoré si môžeš prečítať pri jednotlivých úlohách. Akurát sme ich preložili do reči nášho sveta a nechali Ducha Svätého konať. Neboj sa, nie je to nič, čoho by si sa mal báť. Aj keď… niekedy to bude chcieť troška dávky sebazapierania… :)

Ešte niečo na záver...

Počas každého dňa môžeš postnúť storku o tom, ako sa ti úlohy daria plniť, aké požehnanie, radosť, či lásku práve zažívaš a nezabudni nás v nich OZNAČIŤ, aby sme ťa vedeli zazdieľať a tvoje radosti posunúť aj druhým. Tešíme sa na to!

Zaujalo ťa to? Pridaj sa k nám a zaži Advent, ktorý ti zmení pohľad na seba, ľudí a Boha. A ak si myslíš, že nás, ktorí sme tvorili túto úlohu sa to netýka, HA! Sme v tom s tebou! Tak nám Pán Boh pomáhaj! :)
Vidíme sa v storkách. Čauteeeee!

Za tím Bezhraničnej lásky, 

Veronika a Anička

→ LET’S GO! ←

Chcel by si aj ty prispieť svojím svedectvom, článkom... alebo chceš pomôcť iným spôsobom k rastu tohto webu?

Ozvi sa nám!