Boli sme slúžiť: Duchovná obnova pre slobodných v Žiline

Jedným z našich hlavných pilierov v rámci projektu Bezhraničná láska je prijatie - byť tu pre druhých. Prvý letný mesiac sme teda spolu so Školskými sestrami sv. Františka v Žiline zorganizovali event špeciálne pre tých ktorí sú single.

Boli sme slúžiť: Duchovná obnova pre slobodných v Žiline

11. jún 2022
Niektorým začínajú prázdniny a čas dovoleniek, no my (Veronika a Lukáš) sme sa rozhodli, na pozvanie sestry Mariely, začať toto leto službou práve pre tých, ktorí sú single a hľadajú sa v tom.

Mali sme tú česť vás osobne spoznať, stretnúť a svedčiť o Božom pláne s nami dvoma. Témou nášho svedectva, ako aj jeho hlavnou myšlienkou, bol citát zo sv. Písma, ktorý nás s Lukášom osobne sprevádzal hlavne v čase, kedy sme sa ešte nepoznali: ‘’Hľadaj radosť v Pánovi a dá ti za čím túži tvoje srdce.’’ // Ž 37,4 

Hovorili sme o tejto radosti, o radosti, ktorá nás spojila, a ktorú chceme teraz už spoločne ako manželia rozdávať ďalším.

Túžili sme sa s vami takto osobne face-to-face pozdieľať o začiatkoch nášho vzťahu, o tom, ako sme sa modlili vzájomne za našich budúcich partnerov, nevediac, že sa modlíme v podstate sami za seba… povzbudiť vás, že Boh na vás nezabudol a že jeho načasovanie je, bolo a vždy bude dokonalé.

A touto cestou sa chceme s Lukášom poďakovať za možnosť byť na tomto mieste s vami, zdieľať sa vami našu cestu vzťahom, naše skúsenosti, pocity, keď sme obaja boli single, modliť sa za vás a odovzdať vám message (správu), že Boh na vás nezabudol.

Ďakujeme aj sestre Mariele a všetkým ostatným sestrám z rehole Školských sestier sv. Františka v Žiline za dôveru a mocné povzbudenia, ktoré si aj my odnášame od vás.

A tešíme sa na ďalšie osobné stretnutia S VAMI ostatnými!

 

Za tím Bezhraničnej lásky,
Veronika Košťálová

Podobné články

Chcel by si aj ty prispieť svojím svedectvom, článkom... alebo chceš pomôcť iným spôsobom k rastu tohto webu?

Ozvi sa nám!