O nás

Sme tím ľudí, starších i mladších, mužov a žien, zadaných i nezadaných, z rôznych spoločenstiev na celom území Slovenska. Jednoducho ľudí, ktorých môžete stretnúť kdekoľvek a kedykoľvek cez bežný deň. Každý z nás ma svoj príbeh tak ako vy. Niekedy tento príbeh obsahuje zrniečka ťažkostí i odvahy, keď sme si museli prejsť svojimi osobnými cestami. Niekde na tejto ceste sme sa stretli s jedným vzácnym pútnikom a odvtedy kráčame s ním. Občas možno odbočíme, nachvíľu pozastavíme, no aj tak si nakoniec uvedomíme, že najlepšie je, keď ideme spolu.

Bezhraničná láska nepozná hranice. Možno to vyznie zvláštne... bez hraníc, sme predsa bezbranní. No to sa zmení iba vtedy, keď táto láska nepozná strach. Má dôveru jeden v druhého. Je nezištná a jej prvoradým cieľom nie je prijímať, ale dávať. Našou víziou nie je nikoho poúčať. Nechceme nikoho odsudzovať. Chceme len poukázať na to, že aj určite vy ste si všimli ako vzťahy vo vašom okolí padajú. Vízia, ktorej sa držíme je v dome postavenom na skale. Keď príde búrka nezbúra sa, pretože jeho základy boli postavené s trpezlivosťou, láskou a ... hlavným cementom bol Boh.

Bližšie info, spolupráca, partnerstvo... Kontaktujte nás na: info (zavináč) bezhranicna.sk Ak chcete poslať článok alebo svedectvo na náš web píšte na: info (zavináč) bezhranicnalaska.sk Ďakujeme :)

Chcel by si aj ty prispieť svojím svedectvom, článkom... alebo chceš pomôcť iným spôsobom k rastu tohto webu?

Ozvi sa nám!