Príďte na jednodňovú duchovnú obnovu pre slobodných vo veku 25+

Máš 25 a viac rokov a si slobodný/slobodná? Tak práve Teba pozývajú projekt Bezhraničná láska a Školské sestry sv. Františka z Assisi v Žiline na duchovnú obnovu.

Príďte na jednodňovú duchovnú obnovu pre slobodných vo veku 25+
Foto: © pexels.com

Jednodňovú duchovnú obnovu pripravujú Školské sestry sv. Františka v Žiline s spolupráci s projektom Bezhraničná láska v sobotu 11.06.2022, preto je prirodzene miestom konania ich kláštor (Katolícky dom) na adrese J. M. Hurbana 44 v Žiline.

Registrácia účastníkov sa začína o 8:30, samotný program o 9:00 hodine a bude trvať približne do 17:30.

Program je naozaj pestrý - zahŕňa sv. omšu, možnosť pristúpiť k sviatosti zmierenia, vzájomné zdieľanie a svedectvá, ale aj ticho. Aby sme nehladovali tak aj občerstvenie a obed (za príspevok 5 €).

Môžete sa tešiť na hostí, ktorými budú don PAVOL GRACH SDB, ktorý sa bude zamýšľať nad exhortáciou pápeža Františka, a koordinátori projektu Bezhraničná láska manželia LUKÁŠ & VERONIKA KOŠŤÁLOVCI, ktorí sa s Vami podelia o svoje svedectvo v myšlienke 4. verša Žalmu 37 "Hľadaj radosť v Pánovi...".

Tak neváhajte a príďte sa zoznámiť s novými ľuďmi hľadajúcimi povzbudenie do svojho duchovného života.  

Prihlasovanie na tento event je prostredníctvom formulára.

POZOR! Prihlásiť sa môžeš len do 5. 6. 2022 cez prihlasovací formulár (tu). Ďalšie informácie na maili: obnova25plus@gmail.com.

Tešíme sa na stretnutie a rozhovor s Tebou! :)

Registruj sa TU

Chcel by si aj ty prispieť svojím svedectvom, článkom... alebo chceš pomôcť iným spôsobom k rastu tohto webu?

Ozvi sa nám!