Bezhraničná shop SPUSTENÝ!

Novinka, ktorá, veríme, potešila nielen nás v tíme, ale hlavne Vás, ktorí ste nás doslova spamovali tým, kedy už konečne vytvoríme na Bezhraničnej e-shop. A dočkali ste (sme) sa! Toto je on bezhranicnashop.sk!

Bezhraničná shop SPUSTENÝ!
Foto: © Ferri Marcin

Práve v tento symbolický dátum 7. 2. 2022 - 7 rokov od založenia projektu, sa nám v histórií nášho projektu Bezhraničná láska podaril ďalší významný míľnim. Veľmi sa tomu tešíme a momentálne teraz pracujeme na tom, aby sme ho ešte viac vyšperkovali.

Prečo vznikol?

Okrem toho, že sme chceli vyhovieť vašej túžbe si u nás niečo super a hodnotné kúpiť, máme na to aj existenčný dôvod. Ak si niečo zakúpiš v našom e-shope Bezhraničná shop, podporíš tým zároveň fungovanie projektu Bezhraničná láska! 

Ďalším dôvodom je aj to, že sme chceli mať všetky vzťahové produkty ako sú knihy, párikové tričká, či ponožky, sekciu výhradne pre dievčatá a chalanov, kde budú veci pre jednotlivcov, pekne potriedené a hlavne všetko, čo sa týka vzťahov a identity, na jednom mieste.

Dá sa v ňom už nakupovať?

ÁNO! Samozrejme! Všetko je už nastavené, web šlape a dá sa v ňom bezpečne nakupovať. Veď presvedč sa sám/sama, stačí kliknúť tu: www.bezhranicnashop.sk

Čo v ňom nájdem?

Môžeš si vybrať z ponuky našich tričiek, ponožiek, ale aj kníh, ktoré budeme starostlivo vyberať tak, aby si tu našiel tipy, rady, pomoc a inšpiráciu do tvojich vzťahov. A skoro som zabudla na odznakyyy, ktoré si tu taktiež môžeš zakúpiť. Či už pôjde o randenie, manželstvo, kamarátov, rodičov alebo potrebuješ celkovo podrásť v tvojej osobnosti, sebahodnote, identite. U nás nájdeš všetko, čo sa toho týka… Samozrejme nie hneď vieme všetko zabezpečiť tak, ako by sme chceli, ALE svojou objednávkou nás môžeš podporiť už teraz, aby sme vedeli priniesť ešte viac produktov, kníh… ÁNO! Máš sa teda rozhodne na čo tešiť!

Prečo tričká YESHUA?

Tričko Yeshua my beloved je inšpirované tak silnou, a zároveň tak nežnou a hlbokou piesňou YESHUA. Yeshua pochádza z hebrejčiny, v slovenčine sa toto slovo prekladá ako Ježiš a znamená Spasiteľ. A od koho sa môžeme najlepšie inšpirovať v tom, ako milovať, ak nie od samotnej Lásky - Ježiša.

Preto sme aj my zakomponovali do tohto dizajnu symboly:

SRDCE - znamená blízkosť, život, vášeň… Je odrazom Toho, ktorého chceme niesť v srdci. Toho, ktorého chceme mať vždy uprostred nášho života, našich vzťahov, nášho vnímania iných…

Ale neprezradím všetko - aby si mal aj vizuálny zážitok z detailov, tričko si môžeš v plnej kráse pozrieť a kúpiť tu YESHUA my beloved, a takisto tu nájdeš aj význam ďalšieho symbolu, ktoré na ňom môžeš vidieť.

Ponožky Láska nikdy nezanikne, naozaj pre oboch?

Jasné! Ty a Boh alebo ONA a ON. Navrhnuté tak, aby slúžili aj na tých najnáročnejších a zároveň najkrajších CESTÁCH lásky, ktoré spolu prejdete, a ktoré Vás ešte len čakajú. Pretože LÁSKA, ktorá vami hýbe, NIKDY NEZANIKNE. // 1. Kor 13, 8

A hlavne sú mäkučké a super vyzerajú na každom!

Ďalšie detaily o nich sme prezradili tu, kuk Láska nikdy nezanikne.

Nie sú vaše tričká/ponožky… veľmi drahé?

Naše tričká sú vyrobené zo 100% organickej certifikovanej BIO bavlny (GOTS), to znamená, že sú to tie najkvalitnejšie tričká, aké si môžeš predstaviť… Je dôležité povedať, že preferujeme udržateľné a šetrné oblečenie nielen k životnému prostrediu, ale aj k tvojej pokožke. Preto sa nedajú porovnávať s fast fashion módou, na akú sa orientujú značky ako H&M, Takko atď.
Taktiež aj naše ponožky. Sú mäkučké, priedušné a sú vyrobené až z 90 % bavlny. Tieto ponožky sme dali do rúk slovenským výrobcom, a to dokonca aj s krásnou prírodnou EKO etiketou.
Ďalším dôležitým bodom je, že svojou kúpou podporuješ projekt Bezhraničná láska, čo znamená, že výťažok z toho, čo kúpiš pre seba alebo pre tvojich blízkych , ide na bohumilú vec :) 

Ak si chceš prečítať viac ’’za čo stoja’’, môžeš tak urobiť priamo na stránke e-shopu! Klik tu: Bezhraničná shop blog

A nakoniec: nájdeš nás aj na sociálnych sieťach

Áno! Ak si ešte nestihol zaregistrovať túto správu, pozri na Facebook alebo Instagram nášho e-shopu, kde budeme postovať vždy všetky novinky, zľavy a akcie. Nezabudni stačiť tlačidlo Follow (Sledovať) na Insta alebo LIKE na našom Facebooku! Vidíme sa tam! :)


Nika

Podobné články

Chcel by si aj ty prispieť svojím svedectvom, článkom... alebo chceš pomôcť iným spôsobom k rastu tohto webu?

Ozvi sa nám!