Svedectvo: Prišiel si...

Pamätám si, keď som ako malé dievča ležala večer v posteli, hľadela von oknom na hviezdy a premýšľala o tebe. Aký asi budeš? Ako budeš vyzerať? Aké bude tvoje meno? Kedy prídeš? A za akých okolností sa stretneme?

Svedectvo: Prišiel si...

​Snívala som o niekom, kto ma bude ľúbiť bezpodmienečnou láskou, kto ma príjme presne takú, aká som. O niekom, komu môžem ukázať akúkoľvek fotku z detstva či trápne video z rodinnej oslavy. Komu môžem povedať o všetkých veciach, ktoré mi ublížili, alebo ktoré ma veľmi zranili a kto ma bude naozaj počúvať.

Snívala som o niekom, pred kým nebudem musieť nič skrývať, kto bude mojím najlepším priateľom. O niekom, kto ma uvidí, aj keď budem v dave nepovšimnutá, kto mi povie, že som krásna, aj keď mi zrkadlo bude hovoriť čosi iné a v jeho očiach uvidím, že je to pravda.

Snívala som o niekom, komu budem môcť darovať celý ten veľký, bohatý, hlboký a zmätený ženský svet, ktorý v sebe nosím a pre koho bude obohatením a cťou, že ho môže poznať a chrániť.

Snívala som o niekom, komu bude na mne záležať a bude sa o mňa starať, kto mi prinesie sveter, ak ma prekvapí chladný deň alebo mi vyjde oproti s dáždnikom.

Snívala som o niekom, kto z mojej tváre spozná, či som smutná alebo nie a či mám dnes svoj deň. O niekom, kto ma bude poznať ako seba samého, a predsa ho budem neustále prekvapovať.

Snívala som o niekom, koho budú zaujímať moje túžby a sny a pre koho bude radosťou a cťou mi ich plniť.

Snívala som o rytierovi, s ktorým sa budem cítiť v bezpečí. Budem sa môcť oprieť o silu jeho ramena, ale ešte viac o silu jeho charakteru, vernosť a stálosť názorov.

Snívala som o niekom, komu budem môcť dať domov, kto sa bude ku mne rád vracať, aby po každej búrke pocítil teplo môjho objatia.

Snívala som o otcovi mojich detí a o tom, ako s ich príchodom naše srdce narastie, aby sme jeden druhého videli a milovali v nich a skrze nich.

Snívala som o mužovi, ktorý by bol darom pre mňa a ja darom pre neho.

A prišiel si!

A vtedy som zistila, koľko mám chýb. Chyby, slabosti a zranenia, o ktorých vieš aj ty. Preto je pre mňa stále také neuveriteľné, že ma miluješ. Ale viem, že láska k tebe ma motivuje byť lepšou.

Každý deň sa s Božou pomocou očisťujem. Učím sa trpezlivosti a obetavosti. A to všetko len preto, aby si bol šťastný! Ďakujem Bohu, že mi dal účasť na čomsi tak vznešenom a krásnom. Na láske, ktorou je On sám. Chcem byť ženou podľa Jeho srdca, aby som od Neho mohla prijať všetku lásku, ktorú potom chcem dať Tebe.

Každý deň sa modlím za teba, tvoje požehnanie a posvätenie!

P.S: Venované Ľ.B, dnes už môjmu manželovi.

Podobné články

Chcel by si aj ty prispieť svojím svedectvom, článkom... alebo chceš pomôcť iným spôsobom k rastu tohto webu?

Ozvi sa nám!